Шановні батьки!

З 01 листопада 2021 року розпочинається навчання в дистанційній формі. Це вимушений захід, який запроваджений на рівні всього міста Києва. Нагадуємо Вам, що уроки можуть відбуватися як в он-лайні (синхронно, найчастіше з використанням платформи ZOOM, Meet, тестів або інших ресурсів, але у режимі реального часу) та і офлайні (асинхронно, тобто через розміщення відеороликів, відеоінструкцій, презентацій та завдань на платформі GOOGLE-клас, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час).

Просимо Вас, шановні батьки, допомогти вчителям максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі.

Для цього важливо передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом. У кого двоє й більше дітей і немає можливості розташувати робочі місця дітей у різних кімнатах - скористайтесь навушниками.

Також просимо не нехтувати режимом дня. З метою збереження зайнятості учнів у позашкільній діяльності у другій половині дня уроки ми будемо розпочинати о 8.30. Заняття будуть тривати відповідно до розкладу дзвінків, однак 45-хвинних (відповідно 35- чи 40-) уроків перед комп’ютером не буде.

Наважимось уголос сказати про таку негативну складову дистанційної форми навчання, як порушення учнями правил академічної доброчесності. Навіть учні, які сумлінно навчаються, інколи перестають звертати увагу на вивчення правил, формул тощо. Гонитва за високими балами іноді призводить до того, що завдання виконує не учень чи учениця, а батьки або репетитори. Наполегливо просимо всіх попрацювати над дотриманням правил АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ. Це дуже важливо! Не оцінка, а навичка, яка або сформувалась після розв’язання вправ чи завдань, або ні.

Надзвичайно важливим є також процес комунікації. На допомогу всім нам є декілька складових:

1. Це Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання дайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.

2. Прослідкуйте будь ласка щоб ваша дитина не передавала посилання на онлайн урок третім особам, аби унеможливити попадання на урок випадкових осіб, які заважають проведенню уроку та дестабілізують ситуацію на онлайн уроці.

3. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 08.30 до 18.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя!

Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, надісланий вчителю. Бувають ситуації, коли учні здають порожні файли помилково або ж для того, щоб від них відчепилися. Звертайте увагу на час надсилання робіт. Це теж важлива складова як академічної доброчесності, так й етики спілкування.

Маємо надію на успішну нашу співпрацю. Бережіть себе і своїх рідних.

Адміністрація СЗШ № 222.