Команда Міністерства освіти і науки України презентувала освітній чат-бот EducationUaBot, який володіє усією необхідною інформацією щодо організації освітнього процесу в умовах війни. Сервіс створено за підтримки Швейцарії у партнерстві зі Швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

Чат-бот допоможе знайти необхідну інформацію про:

• пошук садочка, школи або коледжу за кордоном;
  • онлайн-навчання в Україні;
  • відновлення особистих документів про освіту;
  • продовження викладання та роботи під час війни.

Також за допомогою чат-бота можна дізнатися про повернення до навчання (незалежно від місця знаходження).

На початку березня в Україні відновився навчальний процес — поки що лише позашкільна освіта. У межах освітнього проєкту «Навчання без меж» відбувається трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів на телеканалах ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» і «Суспільне», а також платформах онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet. tv і Volia tv, а спільно з компанією Google Україна створено Всеукраїнський онлайн розклад.

Цьогоріч у межах вступної кампанії 2022 року замість традиційного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ) із трьох предметів (української мови, математики та історії України), яке проводитимуть у комп’ютерному форматі НМТ можна скласти як в Україні, так і за кордоном.