Шановні батьки, вчителі та учні!

Сьогодні інформаційні технології стали невід’ємною частиною сучасного світу, вони значною мірою визначають подальший суспільний розвиток людства. У цих умовах революційних змін вимагає й система навчання. Якісне викладання дисциплін не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають комп’ютерні технології та Інтернет.

В зв’язку з цим стартує програма комп’ютеризації школи, що спрямована покращити рівень якості освіти та підтримки системи в актуальному стані.

Кабінет інформатики містить лише 7 робочих станцій та потребує їх розширення. Більшість з них працює на базі застарілого програмного забезпечення MS Windows XP. Але, на жаль, застарілі комплектуючі ПК, низький об’єм оперативної пам’яті унеможливлює перехід на більш сучасне програмне забезпечення MS Windows 7.
На теперішній час в школі активно функціонує локальна мережа з доступом до Internet; сервер на базі MS Windows Server 2008R2, який функціонує в режимі 24/7; Wi-Fi мережа, що охоплює 2-й та 3-й поверхи.
Якщо Ви маєте змогу зробити свій внесок у програму комп’ютеризації навчального закладу №222, нижче приведено список необхідного обладнання:

• Комп’ютери або комплектуючі (можливо непрацюючі), а саме.
  • Материнські плати та процесори - переважно на базі Intel Pentium 4 та вище (або аналогічні AMD).
  • Оперативна пам’ять - переважно DDR, DDR2, DDR3.
  • HDD накопичувачі.
  • DVD-приводи.
  • Монітори - переважно LCD, TFT (можливо непрацюючі).
  • Комп’ютерні корпуси,шлейфи і т.п.
  • Мережеве обладнання: комутатори, маршрутизатори.
  • Принтери та сканери (можливо непрацюючі).

За будь-якими питаннями та пропозиціями звертайтесь до:

заступника директора Кліщ Ганни Василівни - тел.(067) 136-86-10.