Шановні батьки, вчителі та учні!

Сьогодні інформаційні технології стали невід’ємною частиною сучасного світу, вони значною мірою визначають подальший суспільний розвиток людства. У цих умовах революційних змін вимагає й система навчання. Якісні викладання дисциплін не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають комп’ютерні технології та Інтернет.

В зв’язку з цим стартує програма комп’ютеризації школи, що спрямована покращити рівень якості освіти та підтримки системи в актуальному стані.

Перший кабінет інформатики уже обладнано сучасними компьютерами на базі Intel Core i3, з сучасним програмним забезпеченням MS Windows 10, якісними ЖК моніторами, функціональна мережа з швидкісним доступом до мережі інтернет, з турботою про учнів.

Другий кабінет інформатики містить лише 7 застарілих, робочих станцій та потребує їх розширення. Більшість з них працює на базі застарілого програмного забезпечення MS Windows XP. Нажаль, застарілі комплектуючі ПК, низький об’єм оперативної пам’яті, ускладнюють приємне навчання з новітніми технологіями, та унеможливлює перехід на більш сучасне програмне забезпечення MS Windows 7/10.

На теперішній час в школі активно функціонує локальна мережа з доступом до Інтернет на базі волоконно оптичної технології.

Якщо Ви маєте бажання та змогу зробити свій внесок у програму комп’ютеризації навчального закладу №222, далі приведено список обладнання, що сприятиме подальшому розвитку в сучасному світі навчання всіх учнів нашої школи
:

• Системні комп’ютерні блоки;
  • ЖК монітори;
  • Також комплектуючі (можливо непрацюючі):
  • Материнські плати та процесори - на базі Intel та AMD;
  • Оперативна пам’ять - DDR, DDR2, DDR3, DDR4;
  • HDD накопичувачі (жорсткі диски);
  • DVD-приводи;
  • Мережеве обладнання: комутатори, маршрутизатори, WI-FI маршрутизатори;
  • Принтери та сканери.

За будь-якими питаннями та пропозиціями звертайтесь до:

заступника директора Кліщ Ганни Василівни - тел.(067) 136-86-10.

Обладнання можна залишити у приймальній школи.