Наказ «Про посилення охорони школи та учнів під час освітнього процесу»

Положення про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів у середній загальноосвітній школі Святошинського району м. Києва
01 березня 2018
Фінансова звітність

Борщагівка: спортивні майданчики у закладах освіти

Школа 222 бере участь у проекті, що передбачає встановлення сучасних спортивних майданчиків. Віддайте свій голос!

Електронні бібліотеки

Корисні посилання на бібліотеки та твори.
08 вересня 2017
Розклад дзвінків

Розклад дзвінків початкових і старших класів

Школа 222 приймає непотрібні Вам комп'ютери та інше комп'юторне обладнання.

Сьогодні інформаційні технології стали невід’ємною частиною сучасного світу, вони значною мірою визначають подальший суспільний розвиток людства. У цих умовах революційних змін вимагає й система навчання. Якісне викладання дисциплін не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають комп’ютерні технології та Інтернет. В зв’язку з цим стартує програма комп’ютеризації школи, що спрямована покращити рівень якості освіти та підтримки системи в актуальному стані.