11 березня у ЗЗСО № 40 відбувся І (районий) етап ХVІІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті». Святошинський район представило 15 шкіл.

Уже стало традицією напередодні «Дня Європи» проведення у навчальних закладах міста Києва конкурсу–фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті», метою якого є підготовка учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації, активізація інтересу учнів до вивчення історії, культури, традицій країн Європи і світу.

Фестиваль організований за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (КМДА), управлінь освіти районних у м. Києві держадміністрацій, вищих навчальних закладів, зокрема Київського міжнародного університету. 2020 році Фестиваль проходить під гаслом “Україна у світі – Україна у серці.

Сценічні виступи конкурсантів, змістовність та оригінальність представлення історії, культури і традицій країн, артистичні і творчі здібності, різнобічне й повне розкриття теми конкурсу–фестивалю отримали схвальну оцінку журі. Представники Київського міжнародного університету додатково нагородили переможців дипломами, які надають пільги в оплаті за навчання у КиМУ – 30%, 20%, 15% відповідно за І, ІІ і ІІІ місце.

Щиро дякуємо учням ЗСШ № 222:

1. Тустановська Марія (10-А клас)
  2. Синіцький Дарій (10-А клас)
  3. Заїка Василь (8-А клас)
  4. Подоленчук Ангеліна (8-Б клас)
  5. Мискін Георгій (2-Б клас)
  6. Оніщук Маряна (2-А клас)
  7. Гагіян Арсеній(1-В клас)
  8. Крілівець Злата(1-В клас)
  9. Губскій Дмитро(1-В клас)
  10. Коптева Анастасія(1-В клас)

Наша команда здобула :

1. Грамоту Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації. Управління освіти, молоді та спорту за ІІ місце у І (районому) етапі ХVІІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті».
  2. Диплом ІІІ ступеня від Київського міжнародного університету.
  3. Номінацію «Оригінальність ідей» від Київського міжнародного університету.
  4. Номінацію «Реалізація творчих ідей» від Київського міжнародного університе