Щиро віримо, що ви, ваші діти, ваші сім'ї, ваші родичі (близькі та далекі), ваші домівки у безпеці, що у вас на столі є хліб і все необхідне. І є щось, що змушує вас усміхнутися хоч раз на день.

Пишемо вам з хорошою інформацією. Річ у тім, що не можуть актори сидіти без діла, і навіть у перервах між волонтерством, переховуванням у метро та сховищах, а хтось і між вахтами у ЗСУ, вирішили створити справжній український контент для дітей та їхніх батьків. Ми створили канал "Вартові казок", де актори Києва (а згодом і України) будуть розказуватися народні та сучасні авторські українські казки. Відео короткі, цікаві, динамічні. Вони вас та дітей не втомлять ))

Уже написало нам видавництво "Ранок", що даватимуть доступ до найкращих творів сучасних українських письменників. Все абсолютно безплатно, на творчій ініціативі акторів, режисерів, які просто не можуть навіть у запропонованих обставинах війни залишатися осторонь творчості.

Радо та щиро запрошуємо і вас долучитися до нашої спільноти, де ви зможете знайти багато цікавого та корисного для себе та своїх дітей.

Посилання на всі мережі. "Вартові казок" запускаються одразу на чотирьох платформах, аби усім було зручно, тому ПІДПИСУЙТЕСЬ:

Поширюйте, будь ласка, серед своїх колег, друзів, знайомих (особлива подяка за шкільні групи). Адже це наше українське слово, мудрість та історія.

Бережіть себе.

І як каже головний герой каналу "Вартові казок" Козак: "А на цій мові бувайте здорові".

Тримаємося. Правда кривду переможе!